[Orbitalum Electrodenslijpers]
[Orbitalum Zaagmachines voor dunwandige buis]
Bel mij terug
Op dit moment heeft u {{basket.latestItemAddedToBasket.TotalBasketQuantity ? basket.latestItemAddedToBasket.TotalBasketQuantity : basket.latestItemAddedToBasket.Quantity}} item(s) van dit product in uw winkelwagen.
Orbitalum Piping Tools
Orbitalum ESG Plus² Electroden slijpmachine (Code 790 052 585). Om een goede TIG las of Orbitale las te maken is de afwerking van de electrodenpunt van groot belang. De ESG Plus² is uitgevoerd met twee slijpschijven, een fijne en een ruwe. De electrode kan met de ruwe voorgeslepen worden en met de fijne afgewerkt worden. Hierdoor is een lange levensduur gewaarborgd en een perfecte electrode punt. De ESG Plus² wordt geleverd in een transport koffer met inlay. De Orbitallum electrodenslijper is ideaal voor het snel slijpen van diverse afmetingen electrodes.
Orbitalum Piping Tools
Het recht afzagen van vooral grotere diameters dunwandige buis is eenvoudig te doen met de Orbitalum zagen. Braamloos en haaks.